KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 1284132
nr 128 4132
Akvarell
Sign, England, 1800-tal, 19x15
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 11 mars 2002
550 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)